
calcActive())">
Sku:
Z920
Tibetan Charm Tree of Life (20 x 17 x 1 mm) Antique Silver (10 pcs)
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$3.03
US$3.03
3
pieces
- 10%
US$2.72
5
pieces
- 15%
US$2.57
Order overview
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
| Quantity | 10 pcs |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Antique silver |
| Sort | ms |
| Material | Metal (allergy free) |
| Width mm | 17 mm |
| Length mm | 20 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Eyelet Size | 2 mm |
