| Quantity | 2 pcs |
|---|---|
| Color | Gold |
| Sort | Hoop Earrings |
| Material | Stainless Steel |
| Length mm | 19 mm |
| Width mm | 12 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Pin | 1 mm |

Stainless Steel Earrings (19 x 12 x 2 mm) Gold (2 pcs)
Sku:
Z728
Out of stock
Brede huggie oorringen van stainless steel. Huggie oorbellen zijn kleine oorringetjes die nauwsluitend om je oorlel passen en met een handige klik-sluiting dicht kunt maken. Bevestig aan het oogje een mooie bedel of hanger.
Kies je voor stainless steel, dan kies je voor de beste kwaliteit. Ons stainless steel is allergievrij en je hebt gegarandeerd een langdurige kleurbehoud.
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$5.45
US$5.45
3
pieces
- 10%
US$4.90
5
pieces
- 15%
US$4.63
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
Description
Brede huggie oorringen van stainless steel. Huggie oorbellen zijn kleine oorringetjes die nauwsluitend om je oorlel passen en met een handige klik-sluiting dicht kunt maken. Bevestig aan het oogje een mooie bedel of hanger.
Kies je voor stainless steel, dan kies je voor de beste kwaliteit. Ons stainless steel is allergievrij en je hebt gegarandeerd een langdurige kleurbehoud.
Kies je voor stainless steel, dan kies je voor de beste kwaliteit. Ons stainless steel is allergievrij en je hebt gegarandeerd een langdurige kleurbehoud.
