| Quantity | 4 pcs |
|---|---|
| Shape | Droplet |
| Color | Antique silver |
| Material | Stainless Steel |
| Length mm | 21 mm |
| Width mm | 11 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Bead Hole Size | 19 mm |

Stainless Steel Closed Rings Teardrop (21 x 11 x 1 mm) Antique Silver (4 pcs)
Sku:
P905
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$1.65
US$1.65
3
pieces
- 10%
US$1.49
5
pieces
- 15%
US$1.40
Quantity:
Price per piece:
Total:
