
calcActive())">
Sku:
M2226
Stainless Steel Charm Shell (15.5 x 10.5 x 3.5 mm) Gold (1 pcs)
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$1.98
US$1.98
3
pieces
- 10%
US$1.78
5
pieces
- 15%
US$1.68
Order overview
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
| Quantity | 1 pcs |
|---|---|
| Shape | Shell |
| Color | Gold |
| Material | Stainless Steel |
| Width mm | 10.5 mm |
| Length mm | 15.5 mm |
| Thickness | 3.5 mm |
| Eyelet Size | 3 mm |
