| Quantity | ca 28 pcs |
|---|---|
| Shape | Cylinder |
| Color | Turquoise |
| Sort | Regalite Jasper |
| Material | 100% Gemstone |
| Width mm | 4.5 mm |
| Length mm | 14 mm |
| Bead Hole Size | 1 mm |

Regalite Jasper Beads (14 x 4.5 mm) Turquoise (28 pcs)
Sku:
H084
In stock
Trendy Regaliet Jaspis kralen. Onze collectie met Regaliet kralen bestaat uit verschillende geverfde kleuren die je kunt afstemmen op je eigen stijl. Ben je net als ons helemaal weg van deze Regaliet kralen? En krijg je direct inspiratie om hier mooie armbandjes of oorbellen mee te maken? Plaats ze in je winkelmand en profiteer van onze snelle verzending!
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$10.95
US$10.95
3
pieces
- 10%
US$9.85
5
pieces
- 15%
US$9.30
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
Description
Trendy Regaliet Jaspis kralen. Onze collectie met Regaliet kralen bestaat uit verschillende geverfde kleuren die je kunt afstemmen op je eigen stijl. Ben je net als ons helemaal weg van deze Regaliet kralen? En krijg je direct inspiratie om hier mooie armbandjes of oorbellen mee te maken? Plaats ze in je winkelmand en profiteer van onze snelle verzending!
