| Offer | Buy 2 Get 1 Free |
|---|---|
| Quantity | 10 pcs |
| Color | Bronze |
| Sort | Lobster Clasp |
| Material | Metal (allergy free) |
| Length mm | 12 mm |
| Width mm | 6 mm |
| Eyelet Size | 1 mm |

Lobster Clasps (12 mm) Bronze (10 pcs)
Sku:
X105
In stock
Loading...
US$2.15
US$1.08
