| Offer | Buy 2 Get 1 Free |
|---|---|
| Quantity | 1 pcs |
| Shape | Rectangle |
| Color | Anthracite |
| Material | Kraft paper |
| Length cm | 9.5 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Thickness | 1.5 cm |

Jewelry Gift Box Kraft Paper with Foam Insert (9.5 x 7.5 x 1.5 cm) Anthracite (1 pcs)
Sku:
T557
In stock
Loading...
US$2.15
US$1.72
