| Quantity | 1 pcs |
|---|---|
| Shape | Animals |
| Color | White |
| Plating | 18k gold plated |
| Material | Brass / Enamel |
| Width mm | 17 mm |
| Length mm | 22 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Eyelet Size | 3 mm |

Enamel Pendant Turtle (22.5 x 17 x 3 mm) White -18K Gold Plated (1 pcs)
Sku:
Z947
In stock
Add color to your jewelry with our trendy enamel charms and pendants. Perfect for making bracelets, necklaces, and earrings. Enamel is a colored glaze layer that provides a shiny finish.
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$2.75
US$2.75
3
pieces
- 10%
US$2.48
5
pieces
- 15%
US$2.34
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
Description
Add color to your jewelry with our trendy enamel charms and pendants. Perfect for making bracelets, necklaces, and earrings. Enamel is a colored glaze layer that provides a shiny finish.
