| Quantity | 2 pcs |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Red |
| Plating | 18k gold plated |
| Material | Brass / Enamel |
| Width mm | 13 mm |
| Length mm | 15.5 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Eyelet Size | 3 mm |

Enamel Pendant Heart (15.5 x 13x 2.5 mm) Red -18K Gold Plated (2 pcs)
Sku:
Z940
In stock
Add color to your jewelry with our trendy enamel charms and pendants. Perfect for making bracelets, necklaces, and earrings. Enamel is a colored glaze layer that provides a shiny finish.
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$3.25
US$3.25
3
pieces
- 10%
US$2.92
5
pieces
- 15%
US$2.76
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
Description
Add color to your jewelry with our trendy enamel charms and pendants. Perfect for making bracelets, necklaces, and earrings. Enamel is a colored glaze layer that provides a shiny finish.
