
calcActive())">
Sku:
Z936
Enamel Charm Moon with Zirconia (10 x 6 x 2 mm) White - Gold (2 pcs)
Add color to your jewelry with our trendy enamel charms and pendants. Perfect for making bracelets, necklaces, and earrings. Enamel is a colored glaze layer that provides a shiny finish.
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$1.65
US$1.65
3
pieces
- 10%
US$1.49
5
pieces
- 15%
US$1.40
Order overview
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
| Quantity | 2 pcs |
|---|---|
| Color | White |
| Plating | Golden plated |
| Material | Brass / Enamel |
| Width mm | 6 mm |
| Length mm | 10 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Eyelet Size | 2.5 mm |
Description
Add color to your jewelry with our trendy enamel charms and pendants. Perfect for making bracelets, necklaces, and earrings. Enamel is a colored glaze layer that provides a shiny finish.
