
calcActive())">
Sku:
Z924
Druzy Agate Pendant (18 x 14 x 6 - 10 mm) Azure Blue (1 pcs)
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$2.75
US$2.75
3
pieces
- 10%
US$2.48
5
pieces
- 15%
US$2.34
Order overview
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
| Quantity | 1 pcs |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Blue |
| Sort | Agate |
| Plating | 18k gold plated |
| Material | 100% Natural & dyed gemstone |
| Width mm | 14 mm |
| Length mm | 18 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Eyelet Size | 2.5 mm |
