
calcActive())">
Sku:
Z937
Charm Star with Zirconia (11.5 x 10.5 x 2.5 mm) 18K Gold Plated (1 pcs)
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$1.93
US$1.93
3
pieces
- 10%
US$1.73
5
pieces
- 15%
US$1.64
Order overview
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
| Quantity | 1 pcs |
|---|---|
| Shape | Star |
| Color | Gold |
| Plating | 18k gold plated |
| Material | Brass |
| Width mm | 5 mm |
| Length mm | 8 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Eyelet Size | 1.8 mm |
