| Offer | Buy 2 Get 1 Free |
|---|---|
| Quantity | ca 37 pcs |
| Shape | Rondell |
| Color | Blue |
| Material | Ceramic |
| Size | 9 mm |
| Thickness | 4.5 mm |
| Bead Hole Size | 2 mm |

Ceramic Beads (8 - 9 x 4 - 5 mm) Parisian Blue (37 pcs)
Sku:
CE1972
Out of stock
Loading...
US$3.25
US$1.63
