
calcActive())">
Sku:
Z959
Aventurine Beads (8 x 6 mm) 65 pcs
In stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$18.65
US$18.65
3
pieces
- 10%
US$16.78
5
pieces
- 15%
US$15.85
Order overview
Quantity:
Price per piece:
Total:
More Information
| Quantity | ca 65 pcs |
|---|---|
| Shape | Disc |
| Color | Mix Color |
| Sort | Aventurine |
| Material | 100% Gemstone |
| Size | 8 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Bead Hole Size | 1 mm |
