| Quantity | 20 pcs |
|---|---|
| Shape | Cuboid |
| Color | Pink |
| Material | Acrylic |
| Width mm | 7.5 mm |
| Length mm | 13 mm |
| Thickness | 7.5 mm |
| Bead Hole Size | 1.5 mm |

Acrylic Beads Two Tone (13 x 7.5 x 7.5 mm) Salmon Pink (20 pcs)
Sku:
Z833
Out of stock
Loading...
Order more for more benefits:
Price per piece
US$2.15
US$2.15
3
pieces
- 10%
US$1.93
5
pieces
- 15%
US$1.82
Quantity:
Price per piece:
Total:
